VĒLATIES APRĒĶINĀT CENU?
SAŅEMT CENAS PIEDĀVĀJUMU »

TĀLRUNIS UZZIŅAI:
+371 25409877

Koka paneļu māja 124 m2

Ekoloģiska koka māja no dabība koka

Koka paneļu māja, patiesībā, nav tikai māja vien – tā ir vesela ekosistēma, Jūsu izveidotā pasaule, kurā uzturaties ar ģimeni un draugiem. Ekoloģiska koka māja ir  cilvēka veselībai un dabai draudzīgs un ilgtspējīgs risinājums, kas kalpos ilgu mūžu un rūpēsies gan par apkārtējo vidi, gan mājinieku sajūtu iekštelpās.

Ilgtspējīga būvniecība ir ekoloģiska un ekonomiska alternatīva, salīdzinot to ar tradicionālo ķieģeļu vai cita veidu māju būvniecību. Koksne ir dabisks materiāls un tā izmantošana, attiecīgi, ir labvēlīga apkārtējai videi un nekaitē dabai. Koka paneļu māja tiek izgatavota no dabiskiem, videi draudzīgiem materiāliem, kurus, nepieciešamības gadījumā, ir viegli pārstrādāt vai bioloģiski apstrādāt.

PanelHaus koka paneļu māju ražošanā neizmanto akmensvates, minerālvates, dažādu ķīmiju vai plēves. PanelHaus izgatavo gatavas koka mājas, neietinot tās celefāna plēvēs. Koka paneļu māju ražošanā izmantotā koksne ir sertificēta – tai ir skaidri zināma tās izcelsme, un to mums ir piegādājuši uzticami mežistrādes speciālisti. Arī celtniecībā izmantotajai koksnei ir vairākas priekšrocības, kas padara to par ekoloģisku – tai ir mazāka ietekme uz vidi kā citiem materiāliem, un koks absordbē oglekļa dioksīdu jeb CO2. Koksne ir dzīvs materiāls, tāpēc koka paneļu māja būs silta, izturīga un ar savu šarmu. Koks ir dabīgs materiāls, un tas ir videi draudzīgs.

Patiesībā, kokmateriāls ir viens no senāk izmantotajiem celtniecības materiāliem, un gadu gaitā tas vien ir pierādījis un apstiprinājis tā kvalitāti un labās īpašības. Koka paneļu mājām to karkass ir no kalibrēta kokmateriāla C24. Koka rāmis mājām ir pasaulē izplatīts risinājums. To plaši izmanto Kanādā, bet arī Skandināvu valstīs tas guvis popularitāti un atzinību. Koka ēkas karkasa būvniecībā tiek izmantots liels daudzums nelielu komponenšu, kas atvieglo būvniecības moduļu izveidi, savstarpēju
aizvietojamību, kā arī iepriekšējās ražošanas procesu. Pasaulē strauji pieaug koka paneļu māju būvniecība. Tai ir lieliskas priekšrosības kā, piemēram, energoefektivitāte, labvēlīga vide, īss būvniecības un gatavības termiņš, un ļoti draudzīga cena.

Koka paneļu mājas priekšrocības

Izvēloties kādu no PanelHaus ražotajām mājām, Jūs gūsiet māju, kas būs ilgstpējīga, droša, energoefektīva un ekoloģiska, kā arī – patiesi mājīga un patīkama vieta, kur būt.

Koka paneļu mājas ražošanas tehnoloģija

Gatavas koka paneļu mājas ražošanas process ir veidots tā, lai minimāli vai arī nemaz neietekmētu apkārtējo vidi un ekosistēmu. Koka materiālu ražošana un apstrāde patērēju teju desmit reižu mazāk enerģijas nekā citu būvmateriālu ražošana. Koka paneļu māju būvniecības, ražošanas un montāžas process ir sekojošs:

Sākotnēji ražošanas rūpnīcā tiek uzražoti koka paneļi paneļu mājas karkasam. Šis karkass sadalīts paneļu sērijās. Šie paneļi veidoti tā, lai loģistiku plānojot, tos var nogādāt, izmantojot parasto kravas automašīnu. Paralēli tam notiek mājas pamatu būvniecība. Pēc tam mājas paneļus transportē uz celtniecības objektu, kur tos uzstāda. Pēc koka paneļu montāžas darbiem notiek jumta ieklāšana un fasādes dekorēšana. Tad seko apkārtējās vides “sīkie” darbi – bruģēšana, apzaļumošana, vides labiekārtošana. Pats labākais ir tas, ka ražošanas un būvniecības process ir gana ātrs un vienkāršs, tāpēc pie mājas ir iespējams tikt ātrāk kā vienas sezonas laikā.

Koka paneļu mājas cenas un būvniecības, uzstādīšanas izmaksas

Koka paneļu māja ir ne vien vērtīgs ieguldījums ilgtspējīgai un stabilai nākotnei, bet arī ekonomiskā ziņā gudra izvēle attiecībā par mājokli. Tās ražošanas un būvniecības izmaksas ir pat ļoti draudzīgas, un neskatoties uz to, māja būs kvalitatīva, silta, mājīga, kā arī nekaitēs videi un būs veselībai labvēlīga. Koka paneļu māja ir ideāli piemērots risinājums tiem, kam rūp gan sava, gan apkārtējās vides un dabas veselība.

Kad izvēlamies savu nākotnes mājokli, svarīgs aspekts vienmēr ir cena. Katram no mums rūp, kur ieguldām savus līdzekļus, un vai šis ieguldījums būs kā gudrs lēmums, ar pārdomātu vērtību nākotnē. Mēs pievēršam uzmanību tam, cik maksā katra lieta, tādēļ, apsverot koka paneļu mājas iegādi, ir svarīgi saprast, par ko tad mēs maksājam.

PanelHaus koka paneļu māju cenas ir patiesi draudzīgas – ja esat apņojuši par pašiem savu privātmāju, tad koka paneļu māja ir reāls un īstenojams risinājums, ar labvēlīgu cenas amplitūdu.

Koka paneļu māju ražošana ir viegls un ērts process – koka paneļu mājas ir
energoefektīvas, ekoloģiskas un saglabā apkārtējo dabisko vidi. Koka kā
būvniecības materiāla izmantošana ir pateicīgs risinājums, jo koks nodrošina veselīgu vidi gan tiem, kas dzīvos mājā, gan arī nākamajām paaudzēm, kurām būs jādzīvo uz šīs zemes, jo koks neatstāj nelabvēlīgas sekas pēc sevis.

Izvēloties koka paneļu māju no PanelHaus, Jūs ne vien ietaupīsiet laiku un
naudu, bet jau drīz vien varēsiet baudīt patkamu un mājīgu atmosfēru savās jaunajās mājās.

Koka paneļu mājas, salīdzinot ar tradicionālās būvniecības vai cita veida mājām, ir izmaksu ziņā pieejamākas un “draudzīgākas”. Projekta radīšanas, ražošanas un būvniecības izmaksas padara koka paneļu māju daudz pieejamāku lielākam sabiedrības lokam.

Koka paneļu mājas kopējās projekta izmaksas ir vidēji sākot no sešdesmit tūkstošiem eiro.

Šajās izmaksās jau ir iekļauta projektēšana, izstrāde, ražošana, montāža, piegāde. Jāatzīst, ka izmaksas gan ir atkarīgas no katra paša vēlmēm un iegribām. Faktori, kas ietekmē izmaksas ir istabu skaits, platība, interjers, jumta segums, piebūvju izvēle, un citas papildus funkcijas, ko, iespējams, vēlamies uzstādīt vai iekļaut projektā. Un tomēr mājas izmaksas ir tik pieejamas, ka prakstiski katrs, kurš vienmēr ir sapņojis par dzīvi privātmājā, var to atļauties!

PanelHaus atbilstoši Jūsu budžetam radīs Jums piemērotāko risinājumu, māksimāli cenšoties izpildīt tās vēlmes, kuras ir reāli izpildāmas, un sniedzot augstāko kvalitāti, ievērojot skandināvu māju būvniecības standartus. Koka paneļu mājas komplektācija ir gaužām vienkārša, līdz ar to arī tāmes pozīcijas ikvienam būs viegli izprast. Izmaksu sarakstā nav nekādu sarežģījumu, lai klientam, kurš iegādājas māju, ir skaidri saprotams katrs posms tās veidošanā, kā arī nepieciešamība konkrētām ražošanas detaļām vai izejmateriāliem ir pamatota.

Lielākās izmaksas koka paneļu māju būvniecībā veido:

● Jumts
● Ārsienas
● Starpsienas
● Grīdas
● Logi, durvis
● Elektrība
● Santehnika
● Siltumizolācija.

Lieliska ziņa ir tāda, ka pabeidzot mājas projektēšanu, Jūs nesagaidīs pēkšņas neparedzētas izmaksas vairāku tūkstošu apmērā. Koka paneļu māju būvniecībā tas īsti nav iespējams. Kolīdz projektēšanas darbi ir pabeigti, ražošanas un būvniecības, kā arī montāžas procesā nekas vairs greizi noiet nevar, tapēc arī neparedzētu izmaksu lielos apmēros nav, kā tas mēdz būt tradicionālo ķieģeļu vai citu māju būvniecībā.

Gatavo koka moduļu māju projekti

Koka paneļu mājas ir izturīgas un uzticamas, jo tieši koksne ir tas materiāls, kam piemīt unikālas īpašības un tas ir izturīgs, ērts lietošanai un apstrādei, kā arī lieliski absorbē skaņu un uztur siltumu. Plānojot gatavo koka paneļu mājas projektu, PanelHaus palīdzēs projektu gan izveidot, gan realizēt, pārvēršot ideju par sapņu māju realitātē vienas sezonas laikā.

PanelHaus piedāva vairāk kā 100 gatavus māju projektus, bet bez tā ir iespējams realizēt arī katram savu ieceri.

Mūsu klāstā ir vienstāva dzīvojamās koka paneļu mājas, koka moduļu mājas, kā arī pat glempinga moduļu mājas, lapeņu projekti un vēl. PanelHaus piedāvājumā ir gan mazās moduļu mājas, kuru platība ir no 40 līdz 77 kvadrātmetriem, gan arī autordarbu projekti dzīvojamām mājām ar platību vairāk kā 80 kvadrātmetri.

Labā ziņa ir arī tā, ka izvēloties PanelHaus māju, piemēram projektu PH 40, kuras platība ir 40 kvadrātmetri, nav nepieciešams projekts un saskaņošana būvvaldē, un šīs mājas projektā ir iekļauts otrais stāvs ar guļamtelpu un komunikāciju telpu (kuras neiekļaujās kopējā mājas kvadratūrā). Un tieši šī moduļu māja PH40 tiek izgatavota vien
mēneša laikā un uzstādāma vienā dienā.

Iedomājieties – šodien Jūs pasūtat māju, un jau nākammēnes Jūs jau tajā dzīvojat!

Tāpat PanelHaus projektu portfolio klāstā ir vēl daudzi estētiski skaisti, ilgtspējīgi un ekoloģiski risinājumi, un katram atradīsies sev piemērotākais, bet ja nē – PanelHaus izveidos tieši Jūsu vēlmēm atbilstošu projektu!

Mazas un ergonomiskas vienstāva koka moduļu mājas

Koka paneļu mājas ir lielisks risinājums pārim, ģimenei vai arī dzīvei vienatnē. PanelHaus piedāvā nelielas, taču ergonomiskas vienstāva koka paneļu mājas. Vienstāvu koka paneļu mājas tiek veidotas tā, ka tās ir pielīdzināmas divu līdz četru istabu dzīvokļiem. Mēs piedāvājam jau gatavus projektus. Vai nebūtu lieliski dzīvot savā telpā , mierā un labsajūtā?

PanelHaus vienstāvu koka paneļu māju konstrukcijās tiek izmantota koksne, celulozes vate, kokšķiedra un finieris. Šie materiāla padara šo māju par tādu, ko var saukt kā “Māja ar dabīgu mikroklimatu”. Tieši šo iemeslu dēļ māja ir arī ekoloģiska. Vienstāvu koka paneļu mājā siltumu nodrošina arī siltās grīdas, taču silto ūdeni – boileris, ko darbina siltumsūknis. Vienstāvu koka paneļu mājas pilnībā tiek ražotas rūpnīcā, un tās tiek izgatavotas vien mēneša laikā.

Mazās koka paneļu mājas ir iespējams uzstādīt aptuveni nedēlas laikā.
Maza un ergonomiska vienstāvu koka paneļu māja būs vērtīgs ieguldījums, un pie tās varēsiet tikt īsā laika posmā. Un tā ir ļoti piemērota gan jaunajiem pāriem, gan ģimenēm.

Starpcitu, šīm ekoloģiskajām koka paneļu mājām ir daudzas priekšrosības.
Koksne ir ekoloģisks materiāls
Koks ir visplašāk pieejamais būvmateriāls pasaulē, un tas ir arī atjaunojams resurss. Neskatoties uz to, ka koksne mežos tiek izcirsta, vēl vairāk tā tiek stādīta vietā. Latvijā lielu daļu teritorijas klāj mežs. Kā tiek ziņots Latvijas valsts mežu mājaslapā: “ koksnes resursu ieguve Latvijā pēdējos gados kopumā ir ļoti stabila un ilgtspējīga: Latvijā tiek nocirsti 10 līdz 12 miljoni kubikmetru koksnes, bet kā liecina ilgstošie meža statistiskās inventarizācijas dati – ikgadējais pieaugums ir lielāks – vismaz 25 miljoni kubikmetru koksnes gadā.” Tāpēc – satraukumam nav pamata.
● Siltumizolācija
Koksne gluži neveic siltuma tilta funkcijas, bet gan darbojas kā siltuma izolācija. Vasaras sezonā koka paneļu mājas klimats tiek uzturēts vēsumā, taču ziemā tajā saglabājas siltums.- koka īpašā funkcija ir tāda, ka tas spēj uzglabāt siltumu un pēctam pamazām to izstarot visā mājā. Sienas virsmu temperatūra tāpēc diži neatšķiras no istabas temperatūras. Šis ir viens no iemesliem, kādēl koka paneļu māja ir ilgtspējīgāka nekā tradiocionālā būvniecībā celta māja. Vidējie skaitļi lēš, ka apkures un gaisa kondicionēšanas ietaupījums koka paneļu mājām, tās siltumizolācijas priekšrocības dēļ, sasniedz pat 50% – 60% ietaupījumu gadā. Koka paneļu māju būvniecībā iekš mājas karkasa tiek izmantots materiāls, kurš izolē
troksni no ārpuses, un arī notur temperatūru. Šis materiāls ir arī ekoloģisks un dabai draudzīgs.
Koka paneļu mājām nepieciešama mazāka apkope
Salīdzinot ar tradicionālajām mājām, koka paneļu māju apkopē nav jāiegulda tik lielas rūpes un laiks, un tas patērēs mazāk resursus. Koka paneļu mājas vienkārši prasa mazāku apkopi. Īpaši, ja tā ir vienstāvu ģimenes māja, kas ir neliela, tās apkope nebūs apgrūtinoša un nesagādās galvassāpes.

Eko mājas, kas ir draudzīgas veselībai ar dabisku iekšējo vidi Koka paneļu mājas ir videi draudzīgas un labvēlīgas dzīvošanai. Īpaši svarīgi tas ir, ja māju izvēlas ģimenes dzīvei ar bērniem vai arī cilvēki, kas ir izteikti jūtīgi un alerģiski. Koka paneļu mājas pat var nosaukt par “veselīgām” – koksnes metriālam ir unikāla spēja “elpot” un uzturēt līdzsvaru iekštelpu klimatā, gan siltuma, gan mitruma ziņā. Gaiss cirkulē cauri koksnei, tīrot gaisu, mitrinot to, un uzturot dzīvošanai ērtu un komfortablu temperatūru.

Koka paneļu mājā vienmēr tiek uzturēts labvēlīgs mikroklimats, un tas nekaitēs gan bērniem, gan alerģiskiem cilvēkiem. Der zināt, ka ir pat veikts pētījums, kura rezultāti ir visnotaļ interesanti, taču svarīgi – ir pierādīts, ka silta un dabiska kokmateriāla krāsa pozitīvi ietekmē cilvēka prāta stāvokli. Balansēta un estētiska koksne nomierina cilvēka prātu, atbrīvo nervu sistēmu no satraukuma, un rada patiesi labvēlīgus apstākļus atpūtai. Nav pārsteigums, ka brīdī, kad plānojam doties atpūtā vai atvaļinājumā, nereti atpūšamies tieši koka mājiņās pie dabas. Tagad zinām arī izskaidrojumu, kāpēc tas tā ir.

Ekoloģiska māja ģimenei ar bērniem

Koka paneļu māja ģimenēm ir īpaši piemērota vairāku iemeslu dēļ. To,
projektēšanas procesā, ir viegli ieplānot tā, lai katram ģimenes loceklim ir savs “stūrītis”, sava personīgā telpa. Un pateicoties skandināvu būvniecības un interjera standartiem, mājā nebūs sajūta, ka tā ir pārblīvēta un tajā nebūtu vietas, jo gaišums un minimālisms ir tas, kas rada plašuma un gaišuma sajūtu. Tāpat arī tas, ka māja ir ražota no ekoloģiskiem materiāliem, padara to piemērotu ģimenēm ar bērniem.
Materiāli nekaitēs nedz Jūsu, nedz bērnu veselībai, bet tieši pretēji – labvēlīgi to ietekmēs. Kā iepriekš minēts, kokmateriāla pozitīvo īpašību dēļ, tas patiesi ir labs materiāls, līdz ar ko, ieguldījums koka paneļu mājā atmaksāsies, un Jūsu bērni būs pateicīgi (varbūt viņi to apzināti nepateiks, taču tas , viennozīmīgi, tā būs 🙂 ).

Koka paneļu māju PanelHaus, veidojot projektu, radīs tādu, kas sniegs komfortu un maksimāli atvieglos Jums dzīvi jautājumā, kas saistīts ar mājokli. Mūsu projektētāji radīs tādu risinājumu, lai Jums nav jādomā, kur novietot bērnu drēbes, kā izkārtot istabu. Kopīgi ar Jums vienosimies par labāko risinājumu, kas apmierinās abas puses, un veidosim projektu tā, lai Jums ir ērti un patīkami dzīvot savā mājā, arī ilgtermiņā.

Plānojot savu nākotnes mājokli, iesakām apsvērt ne vien izmaksas un projekta pozīcijas, bet arī paša mājokļa ilgtspēju un ietekmi uz dabu un Jūsu veselību. Ekoloģiskas koka paneļu mājas ir gudrs, apdomīgs risinājums, jo tās labvēlīgi rezonēs ar Jūsu veselību, nekaitēs apkārtējai videi, pateicoties ekoloģiskajiem materiāliem, kas tiek izmantoti tās ražošanā. Jūs, kā arī Jūsu viesi un mājinieki būs priecīgi, un jutīsies patīkami. Koka paneļu māja izstaro siltumu, gaišumu un tā kalpos par Jūsu miera ostu daudzu gadu garumā.

© 2020 PanelHaus