VĒLATIES APRĒĶINĀT CENU?
SAŅEMT CENAS PIEDĀVĀJUMU »

TĀLRUNIS UZZIŅAI:
+371 25409877

gatava koka moduļu māja 40m2

Gatavas koka paneļu mājas

Koka paneļu māja – ideāls risinājums sapņu mājvietai

Kad vēlaties iegadāties vai uzbūvēt māju, ir jāņem vērā dažādi faktori – īpaši, ja vēlamies tikt pie sapņu mājas – pie ligzdas, kurā ik dienas nolaisties pēc saspringtās darba dienas, atvilkt elpu, izbaudīt komfortu un labsajūtu.

Lielisks risinājums, kā salīdzinoši īsā laikā tikt pie savas mājas, kas būs izdevīga ekonomiski gan tās iegādes laikā, gan arī uzturēšanā pēc tam, ir iegādāties gatavu koka paneļu māju. Cenas ziņā tā ir pateicīga un arī uzstādīšana ir iespējama vienas sezonas laikā – gatavajā koka paneļu mājā varēsiet uzsākt dzīvi jau dažas nedēļas pēc tās pasūtījuma veikšanas, un izbaudīt mājīgumu miera salā, kas radīta tieši Jums.

Koka paneļu māja – kas tā īsti ir?

Ja esat izlēmuši par labu privātmājas celtniecībai, lielisks risinājums ir gatava koku moduļu māja – īpaši, ja Jūsu interesēs ir kvalitatīva māja par labu cenu! Apdomīgi izvēloties būvniecības tehnoloģijas
un metodes, ir iespējams vienas sezonas laikā tikt pie gatavas mājas, un Jūsu jaunā koka paneļu māja būs izturīga, energoefektīva, kalpos ilgu laiku, kā arī būs ekonomiski izdevīga gan celtniecības, gan ekspluatācijas cenu ziņā.

Gatava māja, pie kuras var tikt sezonas laikā, ir koka paneļu māja. Kā tas ir iespējams? Tā tiek veidota no paneļiem, kas ražoti rūpnīcā – katrs panelis tiek ražots atbilstoši tā vietai un pielietojumam, respektīvi, ārējā siena, iekšējā siena, starpsienas, jumta pārsegi, un tamlīdzīgi – katra no šīm daļām ražota tā, lai savas funkcijas pildītu kvalitatīvi un kalpotu ilglaicīgi. Tāpat mājai tiek sagatavoti uzstādīšanai arī izolācijas un siltumizolācijas materiālu slāņi. Starp citu, siltumizolācijas materiāls, kas
uzstādīts saliekamās mājas paneļa iekšpusē, kalpo arī kā skaņas izolācija. Materiāli tiek ražoti kvalitatīvi – ar nepieciešamajiem stiprinājumiem, montāžas savienojumiem, tie nodrošina kopējo ēkas konstrukcijas izturību. Visi materiāli mājas konstrukcijai tiek ražoti rūpnīcā ar nosacījumu, kas tos pēc tam ir ērti transportēt ar standarta izmēra kravas automašīnu.

Kad mājas “sastāvdaļas” jeb visi koka paneļu mājas saturošie elementi ir gatavi, tie dodas uz būvlaukumu, kur arī šī māja uz vietas tiek salikta kopā jeb uzstādīta. Nekā sarežģīta – gluži kā lego konstruktors bērniem.

Mājas iegādes process – galvassāpes vai sajūsma?

Savas sapņu mājas plānošana ir aizraujošs, taču satraucošs process. Patiesībā, sākot no izvēles par labu mājas būvniecībai, līdz pat ražošanas un uzstādīšanas procesa noslēgumam – tas ir emocionāls sajūtu un radošo ideju ceļojums, tāpēc ir svarīgi ar to iepazīties un izprast. Kad esat ieplānojuši vai jau paredzat tuvākajā laikā mājas iegādi, domas rit dažādos virzienus, un tas var radīt haosu galvā, un neizpratni to, kāds būs gala rezultāts – vai visi vēlamie elementi tiks iekļauti, un dažreiz pat nevar saprast, vai virtuves interjers saskanēs ar pārējo mājas interjeru, un vai nakts skapītis, ko esat iztēlojušies savā guļamistabā, iederēsies kopējā telpas izskatā?

Lai šādi jautājumi nemulsinātu, un tiešām izdotos nonākt pie savas “sapņu mājas”, ir svarīgi izvēlēties uzticamu gatavo koka māju ražotāju, kas specializējas visā māju būvniecības procesā. Mūsuprāt, ir patīkami, ja mājas būvniecība aizņem pēc iespējas īsāku laika posmu. Esam padomājuši par to, lai pēc iespējas mazāk jauztraucas, vai tieši pretēji – jāpavada ikdiena ar sajūsmu pilnām sajūtām, cerībā ātrāk tikt pie sapņu mājas.

Tāpēc mēs piedāvājam gatavas koka paneļu mājas, pie kuras Jūs varat tikt (sākot no idejas izklāstīšanas, līdz ienākšanai savā sapņu pilī) jau vienas sezonas laikā.

Kāpēc ir vērts iegādāties gatavu māju?

Izvēloties iegādāties gatavu māju, var nākties saskarties ar daudzām priekšrocībām. Un, jā, tā tas patiešām arī ir! Gatavas paneļu mājas iegāde ir izdevīga cenu ziņā – tā ļaus ietaupīt uz mājas iegādes izmaksām ekspluatācijas izdevumiem, neparādās pēkšņi papildus “neparedzētie izdevumi” mājas būvniecības laikā, kā arī koka paneļu māja ir labs ieguldījums nākotnē – tā ietaupa izdevumu uz dažādiem ikdienas vajadzību tēriņiem, jo ir energoefektīva.

Tas ir kvalitatīvs risinājums, pie kura var tikt vien dažu mēnešu laikā, un tam ir vēl papildus priekšrocības, par ko pastāstīsim sīkāk:

 • Laika ietaupīšana – jau iepriekš minējām, ka pie gatavas koka paneļu mājas ir iespējams tikt vienas sezonas laikā. Jā, vidēji, 90 dienas – tieši tik ilgs process nepieciešams, lai Jūsu sapņu mājas no idejas līdz gatavībai, varētu tikt realizēta. Standarta māju būvniecības procesi parasti ir laikietilpīgāki. Iedomājaties, par gadījumu, ja spontāni vienu dienu izlemjat, ka vēlaties dzīvot mājā. Ja to izdomājat kādā pavasara dienā, tad vasaru varēsiet uzsākt jau
  jaunajā mājvietā, uz terases malkojot kādu atvēsinošu dzērienu. Tāpat arī, būvējot māju no pamatiem, ir jārēķinās ar laikapstākļiem, kas Latvijā ne vienmēr ir pateicīgi, taču gatavas paneļu mājas tiek ražotas rūpnīcā, un to ražošanas process nav laikapstākļu skarts. Izvēloties gatavu koka paneļu māju, ietaupīsiet ne vien laiku, bet arī veselību, jo nereti raizes un pārdzīvojumus var sagādāt neparedzami apstākļi, kas saistīti ar izdevumiem, laikapstākļiem, komandu, kas būvē māju, situācijā – paneļu māju būvniecības procesā ārējie ietekmējošie apstākļi ir ierobežoti, līdz ar to, varat dzīvot ar sirds mieru.
 • Garantēta kvalitāte – Lai arī tautā ir runas, ka tas, kas ir ātri gatavs, ne vienmēr ir kvalitatīvs, šis nav tas gadījums. Paneļu māju ražošanā laiks un kvalitāte ir svarīgi aspekti, kas labi sader
  kopā. Tā kā paneļu mājas tiek ražotas rūpnīcās, kuras ir pasargātas no laikapstākļu ietekmes. Katrs panelis ražots ar lielāko precizitāti, tā specifikācijām, un ar īpašu atbildību un uzmanību. Arī mājas savienojumi ir pēc augstākās kvalitātes standartiem, pēc mājas uzstādīšanas procesa beigās Jums nav jāraizējas – mājai ir garantēta drošība, stabilitāte un izturība.
 • Finansiāli izdevīgi – kad esat izlēmuši iegādāties gatavu koka paneļu māju, starp Jums kā klientu, uz uzņēmumu, no kura iegādāsieties māju, visam jābūt izplānotam. Pirms ražotājs ķersies klāt mājas izstrādei, tam pilnībā jābūt informētam par klienta vēlmēm un vajadzībām. Tāpēc, tikai brīdī, kad ir bijusi vienošanās par māju – tās plānojumu, detaļām, tiek uzsākta ražošana, un tā ir izplānota attiecīgi konkrētajam budžetam, līdz ar to, vairs nav iespējami
  neparedzēti izdevumi, tādēļ, ka kaut kas pēkšņi jāmaina, jāpārplāno, vai kā citādi. Arī tas, ka šīs mājas tiek būvētas rūpnīcā, būtiski samazina izmaksas – būvniecības process ir labi pārvaldīts, un netiek pieļautas situācijas, kādas bieži vien norit, būvējot parasto māju, un
  pieļaujot dažādas kļūdas. Starpcitu, būtiski pieminēt arī to, ka mājas ir pasargātas no visiem laikapstākļu veidiem – lietus, negaiss, stiprs vējš un citi – dzīvojot Latvijā, tas ir īpaši svarīgi, jo sezonu un nokrišņu maiņas ir biežas, un – vai nu tām ir jāpielāgojas, vai arī nākas šķirties no finansēm dēļ papildus izdevumiem.

Lai sapņu māja tiešām ir tāda, kā iztēlojāties..

Padoms, ko varam ieteikt – izveidojiet personisku saikni un atklātu uzticību ar projekta vadītāju un tiem cilvēkiem, kas rūpēsies par mājas celtniecību. Svarīgi ir būt godīgam savās vēlmēs, un nodot tās Jūsu
sapņu mājas projekta vadītājam. Kā saka – komunikācija ir atslēga! Lai mēs spētu realizēt klienta vēlmes, un viņš saņemtu gatavu koka moduļu māju tādu, kā iecerējis, vienmēr izrunājam katru detaļu ar klietnu – kā viņš redz māju, kā mēs varam izpildīt klienta ieceres, atbilstoši viņa finansiālajām iespējām, un veidojam ciešu sadarbību ar katru gadījumu personiski un individuāli.

Procesa posmā, kad jau realizējam klienta pasūtīto koka moduļu māju, ir svarīgi izpētīt rasējumus un komunicēt ar projekta vadītāju, ja kaut kas nav skaidrs, vai rodas jautājumi. Iespējams, kaut kas nav iekļauts, kaut kas par daudz – esiet vērīgi, jo – mēs ne vienmēr varam nolasīt to, ko domājat, taču – strādājam pēc labākās sirdsapziņas radīt risinājumu, par kuriem priecāsieties Jūs – tad priecājamies arī mēs!

Kāda ir gatavas moduļu mājas cena?

Šim aspektam vienmēr tiek pievērsta būtiska uzmanība, izvēloties jeb ko mūsu dzīvēs – vai tā ir melna kafija, vai moduļu māja, mūs interesē – cik tas maksās? Diemžēl, nevaram apgalvot, ka paneļu māja būtu kafijas cenā, taču varam iepriecināt ar faktu, ka izmaksas patiesi nav ārpus šīm dimensijām.

Ja runājam par mazliet diskrētu tēmu jeb summām, tad koka paneļu mājas izmaksas ir vidēji sākot no 30 tūkstošiem eiro, iekļaujot piegādi un uzstādīšanu. Protams, izmaksas ir atkarīgas arī no katra vēlmēm – cik plašas telpas, istabu skaits, interjers, jums, piebūves, taču, ideja, ka pie sapņu mājas var tikt gluži vai par sviestmaizi, ir reāla!

Tas, kas sastāda un var ietekmēt izmaksas, ir Jūsu izvēle, plānojot, kā māja izskatīsies un cik ļoti vēlaties tajā ieguldīt. Atbilstoši Jūsu uzticētajam budžetam, mēs, viennozīmīgi, izveidosim kvalitatīvāko risinājumu un labāko piedāvājumu Jums.

Kas ietilpst gatavas koka paneļu mājas cenā?

Koka paneļu mājas komplektācija ir gaužām vienkārša. Nekādu sarežģījumu, lai klientam, kurš iegādājas māju, ir skaidri saprotams katrs posms tās veidošanā, kā arī nepieciešamība konkrētām ražošanas detaļām vai izejmateriāliem ir pamatota.
● Jumts
● Ārsienas
● Starpsienas
● Grīdas
● Logi, durvis
● Elektrība
● Santehnika
● Siltumizolācija.

Paneļu māju būvniecība nav sarežģīta. Varam arī secināt, ka tā ir ekonomiski izdevīga un arī laika ziņā ļoti pateicīgs risinājums. Koka paneļu mājas ir plaši izplatītas mūsu platuma grādu valstīs, un arī Latvijā kļūst arvien populārākas, un tomēr, daudzi par tām vēl nezin. Ja kaut reiz ir iezagusies doma par to, ka gribētos dzīvot pie dabas, mājīgā miera saliņā, un malkot tēju ar fantastisku skatu pa logu, varbūt ir vērts ieklausīties šajā domā un apsvērt koka paneļu mājas iegādi?

Piesakieties konsultācijai, un kopīgi izrunāsim, kā varam Jūsu sapņus pārvērst realitātē!

© 2020 PanelHaus